Botoks na włosy na czym polega

dobry fryzjer

Botoks budzi w ostatnim czasie coraz większe zainteresowanie. Co więcej wykonujmy go nie tylko na twarzy, ale także na włosach i chociaż wiele osób nie ma pojęcia o tym na czym zabieg ten polega, dla wielu jest zabiegiem na włosy wykonywanym bardzo często.

Botoks na włosy to zabieg, który wykonywany jest przez salon fryzjerski, Poznań jest miastem w którym znajdziemy wiele profesjonalnych salonów w których zabieg ten będzie wykonany najlepszej jakości preparatami, dzięki czemu efekt botoksu będzie widoczny na długo.

Co prawda botoks na twarz i botoks na włosy nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego, jednak oba te zabiegi aplikowane są za pomocą strzykawki i oba przynoszą podobny efekt, a zatem odmładzają twarz i włosy i powodują że stają się one odżywione. Zdrowe i odżywione włosy oraz skóra są efektem zdrowego trybu życia, dzięki nim kobiety czują się piękniej i atrakcyjniej, a przy tym są bardziej pewne siebie.

W  przypadku botoksu na włosy który jest innowacyjnym zabiegiem pielęgnacyjnym, po jego wykonaniu włosy stają się zregenerowane i odbudowane. Botoks najczęściej stosowany jest na włosy które były często farbowane bądź rozjaśniane, a także narażone na różne czynniki zewnętrzne jak mróz czy słońce. Aby efekty botoksu były długo trwałe zabieg powinien przeprowadzić dobry fryzjer. Botoks na włosy polega na dokładnym dwukrotnym umyciu włosów specjalnym szamponem. Szampon otwiera łuski włosa aby aplikowany preparat mógł wniknąć w głąb włosa. Kolejnym krokiem jest nałożenie regenerującego serum, można wówczas wykonać na włosach saunę parową dzięki czemu efekt botoksu będzie jeszcze bardziej widoczny. Następnie należy nałożyć maskę która domknie łuski włosów, dzięki niej wszystkie składniki dokładnie przenikną w strukturę włosa i zostaną tam zatrzymane.

Zabieg botoksu na włosy jest zabiegiem bezpiecznym i nieinwazyjnym nie ma on wpływu na naturalną budowę włosa tylko uzupełnia wszystkie ubytki jakie powstały wewnątrz włosów. Mimo iż tuż po zabiegu włosy są bardzo proste już po pierwszym myciu wracają do swojego pierwotnego kształtu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *