Czy odżywka może pomóc po nieudanym liftingu rzęs?

serum do rzęs

Odpowiednio zastosowany lifting rzęs wygląda niesamowicie. Rzęsy są uniesione u nasady i podkręcone, co pozwala uzyskać ładny, dopracowany wygląd. Jednak, jeśli coś poszło nie tak i lifting rzęs sprawił, że Twoje rzęsy są spuszone, płaskie lub tak podkręcone, że szturchają powieki – coś trzeba z tym zrobić. Co takiego i jak odżywcze serum do rzęs może pomóc Ci wrócić do formy? Sprawdźmy!

Dlaczego lifting rzęs się nie powiódł?

Nieudane liftingi rzęs są najczęściej spowodowane zastosowaniem złej techniki. Niepożądanym skutkiem są niewłaściwie lub nadmiernie uniesione rzęsy. Lifting rzęs można odwrócić lub powtórzyć na rzęsach w dobrym stanie, ale żeby włoski były w świetnej kondycji niezbędna może się okazać odżywka do rzęs. Rezultaty można również pozostawić do odrastania zgodnie z naturalnym cyklem wzrostu rzęs.

Jak uniknąć nieudanego liftingu rzęs?

Wiele może się nie udać, jeśli lifting rzęs nie zostanie wykonany z precyzją. Jego wykonanie musi być wspierane konkretnymi umiejętnościami kosmetyczki. Jeśli produkt liftingujący zostanie zastosowany zbyt obficie lub pozostawiony będzie na rzęsach zbyt długo, może się to skończyć uszkodzonymi rzęsami lub typem skrętu charakterystycznym dla postaci z kreskówek. Natomiast, jeśli produkt zostanie usunięty zbyt wcześnie, rzęsy mogą się nie podkręcić.

Pozbądź się stresu i domysłów związanych z liftingiem rzęs, przekazując odpowiedzialność certyfikowanej, doświadczonej stylistce rzęs. Wspieraj swoje wysiłki stosując regularnie Revitalash 2ml. Jeśli nie masz jeszcze 100% przekonania co do zasadności stosowania takiego połączenia, warto sprawdzić Revitalash opinia – sporo mówi na ten temat. (Więcej informacji znajdziesz na: https://revitalash.pl/ )

Reasumując, trzymaj się profesjonalnych specjalistów i sprawdzonych kosmetyków do rzęs przy wszystkich przyszłych procedurach, a zwiększysz swoją szansę na to, że od teraz wszystko zakończy się pożądanym wynikiem, a Ty będziesz wyglądać oszałamiająco. Ignorując takie podejście możesz sobie zrobić więcej krzywdy niż pomóc. Nie popełnij więc tego błędu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *