Laserowe zamykanie naczynek platformą Icon

Laserowe zamykanie naczynek

W medycynie estetycznej stosuje się coraz to nowsze metody, które mają dawać odpowiednie efekty, widoczne od razu gołym okiem. Platforma Icon ma mnóstwo zastosowań i jest nowoczesnym sprzętem, dostępnym wyłącznie w profesjonalnych miejscach. Za pomocą odpowiednio skoncentrowanej wiązki lasera możemy wykonać laserowe zamykanie naczynek i naprawić stan swojej skóry minimalizując ryzyko efektów ubocznych.

Platforma Icon jest stworzona z wielu głowic laserowych, precyzyjnie działających na naszą skórę. Niektórzy z nas borykają się z problemem mało estetycznych naczynek na twarzy. Taki rodzaj cery wymaga specjalnej pielęgnacji i jest dosyć problematyczny. Zazwyczaj jest to kwestia genetyczna i ciężko zrobić coś, aby owe naczynka się nie pojawiały. Wyglądają one mało estetycznie i przez nie nasza twarz jest mocno zaczerwieniona. Za pomocą platformy Icon można wykonać zamknąć naczynka i ograniczyć ich widoczność. Laser to niezwykle dokładne urządzenie, toteż zadziała wyłącznie na naczynia krwionośne, w żadnym razie nie uszkadzając innych komórek. Laser działa na koagulację białek tworzących naczynia krwionośne i zmienia ich strukturę, tak, aby nie były widoczne przez skórę. Na końcowy efekt trzeba troszkę poczekać, jednak taki zabieg odmieni wygląd twarzy borykającej się z problemem zaczerwienienia. Laserowe zamykanie naczynek w Gdańsku wykonuje właśnie zabiegi z użyciem platformy Icon,

Za pomocą laserowego urządzenia zredukujemy widoczność naczynek raz a dobrze. Sam zabieg jest raczej bezbolesny, toteż może być wykonywany nawet na skórze delikatnej i wrażliwej na ból. Najważniejsze jest to, że po skończonym zabiegu koloryt naszej skóry ujednolica się, a my możemy cieszyć się piękną skórą. Aby zniknęły naczynka z naszej twarzy wystarczy już tylko jeden zabieg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *