Epilacja laserowa – pozbądź się niechcianych włosków do lata

depilacja laserowa bikini

Męczy Cię żmudne i czasochłonne usuwanie owłosienia z poszczególnych partii ciała? Dzisiaj jest na to sposób. Okazuje się, że epilacja laserowa jest jedyną, skuteczną metodą, dzięki której raz usunięte włosy nie odrosną już nigdy więcej. Jesień i zima to najlepsza pora na takie zabiegi. Wystarczy od 4 do 6 zabiegów co 4-6 tygodni, by cieszyć się idealnie gładkim ciałem. Do wakacji spokojnie zdążysz.

Na czym polega działanie lasera?

Urządzenie laserowe wydziela wiązki światła o długości fali 810 nm. To one docierają w głąb skóry i niszczą strukturę włosków, w tym melaninę. Warto dodać, że innowacyjne lasery, takie jak Vectus wyposażone są w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel. Dzięki temu automatycznie dobierane są wszelkie parametry działania lasera, by uzyskać maksymalny efekt i zagwarantować pacjentowi pełne bezpieczeństwo.

Dobrej klasy urządzenia laserowe posiadają też nakładkę chłodzącą, która podczas zabiegu działa jak naturalny znieczulacz. Daje to pacjentowi pełne uczucie komfortu oraz chroni przed poparzeniem skóry.

Które partie ciała mogą być poddane laserowej depilacji?

Tak naprawdę niechcianych włosków można się dzisiaj pozbyć z każdej partii ciała. Zabiegi trwają od kilku do kilkunastu minut, wiele zależy od powierzchni, skóry, z której mają być usuwane włosy. Na przykład każdy zabieg w obrębie trwałej depilacji pach trwa zaledwie 2 minuty.

Nowoczesne urządzenia laserowe pozwalają usuwać włoski bez względu na ich strukturę czy kolor. Jeszcze do niedawna najlepsze efekty osiągano w przypadku włosów grubych, gęstych i ciemnych. Dzisiaj nie ma to już zupełnie znaczenia, bo z laserowego usuwania włosków mogą korzystać też pacjenci, których owłosienie jest jasne i cienkie. Efekt idealnej gładkości skóry zapewni depilacja laserowa Vectus. Warszawa i inne duże miasta w Polsce mogą pochwalić się już klinikami, w których właśnie taki sprzęt jest wykorzystywany.

Niechciane włoski usuwane są najczęściej z pach, okolic bikini oraz kończyn dolnych. Panie korzystają również z zabiegów laserowych w celu usunięcia wąsika nad górną wargą. Co ciekawe, kliniki, w których oferowane jest trwałe usuwanie owłosienia, odwiedzają coraz częściej mężczyźni. Ci usuwają włosy z klatki piersiowej, pleców czy pośladków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *