Jaka długość włosów jest modna w tym sezonie

W każdym sezonie zauważamy trendy dotyczące fryzur, jakie nosimy na naszych głowach. Zwracają na nie uwagę przede wszystkim kobiety bowiem wiadomym jest, że to one mają w tej kwestii największe pole do popisu. Chodzi tu nie tylko o długość włosów, ale również ich cięcie, koloryzację czy samą strukturę.

Jak zapowiadają styliści fryzur, w sezonie wiosennym 2015 roku najmodniejsze będą włosy półdługie, do ramion. Najważniejszą kwestią będzie ich odpowiednie cięcie bowiem trzeba zauważyć, że teraz obowiązuje moda na włosy mocno cieniowane. Ponieważ nadal z trendach utrzymuje się koloryzacja typu ombre, włosy muszą być stosownie przygotowane do tego, by mogły uwidocznić efekt koloru farby łagodnie przechodzącej z odcieni ciemnych do jaśniejszych bądź odwrotnie. Nie zapominajmy, że hitem będzie również przedłużony bob, czyli fryzura krótsza z tyłu i dłuższa z przodu, zaraz przy konturach twarzy.

Jeśli chcesz wybrać się do naprawdę dobrego fryzjera, który zna się na najnowszych wyznacznikach mody w kwestiach fryzury, wpisz dowolne hasło w swojej wyszukiwarce typu ?fryzjer warszawa Ursynów?. W ten sposób szybko znajdziemy odpowiedniego stylistę, który swój salon prowadzi nieopodal miejsca naszego pobytu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *