Czy klapa wolnoopadająca to standard XIX wieku?

klapa wolnoopadająca

Śmiało można powiedzieć, że klapa wolnoopadająca jest w ostatnich latach standardem – zarówno jeśli chodzi o nieruchomości prywatne, jak i obiekty użytku publicznego. Zamknięcie sedesu tego typu przekłada się nie tylko na komfort, ale także wyższy poziom higieny osób korzystających z ubikacji. Co ciekawe, nowoczesne deski sedesowe wolnoopadające występują też jako mocno zaawansowane technologicznie urządzenia.

Klapa wolnoopadająca nadaje się do montażu praktycznie na każdym klozecie. Wystarczy, że odpowiednio dopasujesz otwory montażowe i to wszystko. Innowacyjne deski sedesowe wolnoopadające nie tylko umożliwiają wygodne zamykanie sedesu, ale także mają wiele innych ciekawych funkcji, takich jak:

  • mycie z tyłu,
  • mycie z przodu,
  • enema, czyli mycie z intensywnym pulsowaniem wody.

Warto też dodać, że najlepsze na rynku deski sedesowe wolnoopadające umożliwiają także regulację temperatury wody. Śmiało można powiedzieć, iż te działają niczym domowy bidet, a więc mocno zwiększają poziom higieny osobistej podczas załatwiania potrzeb fizjologicznych.

Dlaczego warto zainwestować w nowoczesne klapy wolnoopadające?

Klapa wolnoopadająca od topowego producenta to przede wszystkim gwarancja zachowania maksimum higieny. Warto jednak dodać, że te produkowane są z materiałów przyjaznych środowisku, a także posiadają funkcje, pozwalające na oszczędzanie wody. Nowoczesne deski sedesowe wolnoopadające mają powierzchnię łatwą do czyszczenia, a najlepsze na rynku modele mają nawet automatyczne dysze antybakteryjne z opcją mycia po każdym użyciu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *