Ginekologia estetyczna – sprzęt XXI wieku

Ginekologia estetyczna Gdańsk

Najnowsze osiągnięcia z dziedziny medycyny, pozwalają już nie tylko na ratowanie życia, ale także poprawę samopoczucia pacjentów. Jednym z najnowszych gałęzi nauk medycznych, jest medycyna estetyczna. Wśród niej swoje miejsca, znalazła także ginekologia. Z zabiegów tego rodzaju korzystają kobiety w każdym wieku. Samopoczucie, kiedy jesteśmy nadzy ma ogromny wpływ na nasze życie, nie tylko erotyczne.

Warto jest więc odpowiednio o nie zadbać. Ginekologia plastyczna jest dopiero w fazie rozwoju, jest on jednak bardzo dynamiczny. Zmianom ulegają nie tylko metody leczenia ale także aparatura oraz sprzęt stosowany w trakcie zabiegów. Prywatne kliniki wychodzą naprzeciw potrzeb nie tylko pacjentek posiadającym nieprawidłowości w budowie narządów. Starają się zadowolić również panie oczekujące zmian w ich wyglądzie.

Przeważająca liczba zabiegów dotyczy przywracania dawnej plastyczności narządów zmienionych przez porody. Nie oznacza to jednak, iż lekarz nada organom kształtu idealnego, bo taki nie istnieje. Każda pacjentka posiada swoją własną, indywidualną budowę ciała, której nie można zaburzać w sposób zasadniczy. Z zabiegów tego rodzaju mogą korzystać panie w każdym niemal wieku, nie ma tutaj wyraźnej granicy wiekowej. Oczywiście przed każdym zabiegiem konieczne jest wykonanie serii badań, mających na celu stwierdzenie ogólnego stanu zdrowia pacjentki.
Zabiegi tego rodzaju pozwalają nie tylko zmienić narządy pacjentek z wadami takimi jak obecność tkanki tłuszczowej na wzgórku łonowym jak i asymetrię warg sromowych. Do zabiegów bardziej skomplikowanych należy operacja odtworzenia błony dziewiczej i wiele innych tego rodzaju, wykonywanych na życzenie pacjentki. Zabiegi oferowane przez prywatne kliniki podzielić można na te które są inwazyjne i mało inwazyjne. Prócz ceny różnią się one między sobą, także stopniem ryzyka wynikającego z wykonania zabiegu np. pod narkozą. Coraz częściej też wykonywane są zabiegi polegające na poprawieniu narządów w taki sposób, aby możliwe było łatwiejsze i szybsze osiągnięcie orgazmu.

Więcej na ten temat można przeczytać na stronie kliniki La Nika – ginekologia estetyczna Gdańsk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *