Odżywcze działanie manicure

manicure kabaty

Zdrowe i zadbane paznokcie to dzisiaj konieczność, jeśli tylko chcemy zachować atrakcyjny wizerunek. Okazuje się, że to właśnie dłonie wiele mówią o naszej schludności, ale również stylu, który jest obecny w naszym życiu na co dzień. Niestety, natura nie obdarzyła każdej z nas idealną płytką paznokci. Nie chodzi już jedynie o ich kształt, ale również stan. Te bardzo często są słabe, rozdwajają się, łamią, pękają. Nie pomaga również praca fizyczną, którą nadal często wykonujemy.

Przedstawiamy sposoby na to, by zachować stan i wygląd paznokci w najbardziej pożądanej odsłonie. Przecież nie możemy stawiać tylko na ich wygląd, jeśli nie zadbamy o ich należytą kondycję. Pierwszym krokiem musi być więc ich odżywienie, regeneracja i całkowita odbudowa.

Nie zawsze wystarczą odżywki, jakie dostępne są w sieciowych drogeriach. Nawet jeśli pomogą, to raczej będzie to efekt krótkotrwały. Lepszym rozwiązaniem jest udanie się do profesjonalnego gabinetu, w którym specjalista oceni stan płytki paznokcia i dobierze właściwy zabieg. Nie musimy martwić się o długie poszukiwania takiego manicure. Kabaty, Mokotów, Praga, Żoliborz i wszystkie inne dzielnice w stolicy dysponują wystarczającą ilością obiektów, w których w najlepszy sposób zadba się o nasze paznokcie. Pamiętajmy, że przecież stylizacja paznokci jest dzisiaj tak powszechna, że większość kobiet nawet na malowanie płytki paznokcia i piłowanie wybiera się do ekspertek. Przystępna cena takich usług sprawia, że szkoda nam czasu, by wykonywać takie działania samodzielnie.

Jednym z polecanych zabiegów, które korzystnie wpływają na stan płytki paznokcia, jest manicure japoński. Sam zabieg polega na wcieraniu w płytkę paznokcia specjalnej pasty z odżywczymi minerałami. Następnie nakłada się na nią specjalny puder. To zresztą on stanowi ochronną bazę, ale również wpływa na atrakcyjny wygląd paznokci. Po zabiegu są one twarde, idealnie gładkie i wyróżniają się jasnoróżowym kolorem. Manicure japoński z powodzeniem mogą wykonywać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, bo warto zaznaczyć, że i płci męskiej coraz bardziej zależy na zadbanych dłoniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *