8 sposobów na to, jak wyluzować przed pierwszą randką

randki w sieci

Stres bywa sprzymierzeńcem – mobilizuje do działania, pomaga się skupić i czyni cię gotowym do akcji. Czyli jest pozytywnym zjawiskiem, ale… tylko w małych dawkach.

Jak nie dać się ogarnąć panice przed pierwszą randką? Zastosuj się do naszych porad i wypadnij świetnie na spotkaniu!

  1. Weź ciepłą kąpiel

Gorąca woda pomaga się odprężyć. I umysłowo, i fizycznie. Jeżeli dodasz do tego miły klimat, stworzony przy pomocy świec i spokojnej muzyki, z pewnością się zrelaksujesz. Dodaj do wody płyn lub olejek zapachowy. Czy w takiej atmosferze można się denerwować?

  1. Poćwicz!

Oczywiście przed kąpielą 😉 W trakcie ćwiczeń wydzielają się endorfiny, które skutecznie poprawią ci humor, nie tylko przed spotkaniem, ale i na cały wieczór.

Nie chodzi o to, abyś w dniu randki przebiegała dwukrotnie długość maratonu. Może 15-minutowy trucht? Wystarczy także parę skłonów, przysiadów i brzuszków. Najlepiej przy otwartym oknie lub na świeżym powietrzu.

Możesz także włączyć ulubioną muzykę i dać się jej ponieść w tańcu. Nieważne, co będziesz robić, ważne, że będziesz w ruchu.

  1. Wybierz się do spa

Możesz też stworzyć domowe spa. Maseczka, pachnące kremy, odżywka do włosów. To wszystko sprawi, że poczujesz się zadbana, a twoje ciało dopieszczone. Świetny wygląd poprawi ci humor i utwierdzi w przekonaniu, że nie ma się czym stresować. Jesteś przecież atrakcyjną kobietą.

  1. Obejrzyj dobrą komedię

Śmiech zawsze wskazany. W czasie oglądania filmu, skupisz się na przeżyciach bohaterów i zapomnisz o własnych lękach. A co powiesz na dobry kabaret? Poza dużą dawką śmiechu, zyskasz dodatkowy temat rozmowy na spotkaniu.

  1. Porozmawiaj z przyjaciółką

Ona z pewnością doda ci otuchy. Sama wiele razy przecież denerwowała się przed takim spotkaniem. Dobrze wie, czym jest stres przed randką. Możecie albo umówić się na spotkanie w kawiarni przy dobrej kawie, albo porozmawiać przez telefon.

Jest też trzecia opcja: przyjaciółka może przyjść do ciebie i pomóc ci w doborze odpowiedniego stroju lub zrobić ci wspaniały makijaż i fryzurę. Wiedząc, że wyglądasz świetnie, nie będziesz się tak bardzo denerwować.

  1. Zjedz coś słodkiego

Daruj sobie ścisłą dietę na ten jeden dzień. Zjedz parę kostek czekolady. Poprawi ci to humor w ciągu kilku sekund.

  1. Pobaw się ze swoim pupilem

Masz psa, kota albo innego futrzaka? Świetnie. Zabawa z nim sprawi, że zapomnisz, że czeka cię ważny wieczór. Długi spacer z psem czy słuchanie przyjemnego pomruku kota zrelaksuje cię. Nie masz zwierzaka? Odwiedź znajomych. Albo przynajmniej sklep zoologiczny.

  1. Myśl pozytywnie

W zasadzie to czekałaś długo na to spotkanie, prawda? Marzyłaś o spotkaniu sam na sam i wspólnie spędzonym wieczorze. Myśl o randce, jak o czymś wyłącznie przyjemnym, a nie o tym, jak wypadniesz. Skup się na pozytywach.

Zastosowałaś się do tych punktów? Świetnie! Teraz już nic nie może pójść źle. Trzymamy kciuki za udane spotkanie! A jeśli wciąż czekasz na poznanie kobiety, z którą mógłbyś sie umówić – sprawdź jeden z najlepszych portali randkowych Sympatia >> https://randkiwsieci.com/sympatia-opinie-i-recenzja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *