Jakie wzorki na paznokciach będą modne tej jesieni?

Manicure, Pedicure Warszawa

Wzorki na paznokciach to bez wątpienia hit ostatnich sezonów. I tej jesieni nie będzie inaczej więc już teraz radzimy szkolić się w ich precyzyjnym ozdabianiu bądź zapisać się do dobrego salonu kosmetycznego.

Jesienią rządzić będą czerwienie, zielenie, ale też kolor złoty, srebro i granaty, nadal tez modne będą beże. Najlepszy manicure to taki, który będzie łączyć dwa kontrastujące ze sobą kolory.

Biorąc pod uwagę wzorki na paznokciach to oczywiście nadal będą one wręcz koniecznością, jeśli tylko chcemy być zawsze na czasie. Jesienią postawmy na wzory geometryczne chociaż niezwykle modne będą też motywy zwierzęce – tutaj wymieniać można chociażby wzór imitujący wężową czy lamparcią skórę.

Hitem będą miniaturowe zdjęcia na płytce paznokci. Aby je wykonać niezbędna jest specjalna drukarka, w którą już teraz zaopatrzone są najlepsze salony kosmetyczne. Możesz je łatwo znaleźć w swojej okolicy wpisując w wyszukiwarkę hasło typu „manicure Ursynów”.

Pamiętajmy, że wzorki nie musza pojawić się na każdym paznokciu, aby było subtelnie a zarazem elegancko wystarczy wykonać go na jednym u każdej dłoni.

Kobiety, które za nimi nie przepadają powinny natomiast malować paznokcie lakierem matowym bądź tym o chropowatej strukturze – to zresztą kolejny hi tej jesieni. Standardowo modny też będzie ponadczasowy francuski manicure.

Jeśli nie mamy wprawy to profesjonalny manicure powinna wykonać dla nas stylistka paznokci. Tylko wtedy nasze dłonie będą zadbane a paznokcie będą naprawdę robić wrażenie. Odradzamy raczej ozdoby w postaci kryształków czy cyrkonii – po pierwsze są już niemodne, po drugie mogą łatwo się zniszczyć nosząc rękawiczki w chłodne już przecież dni.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *